...
14:00
Malé Arálie
Tenkrát v Hamelnu
Představení vycházející ze staré legendy o krysaři v Hamelnu. A že ho vyprávějí Arálie Malé, nahlédneme ho tentokrát z perspektivy krys.
14:00
Dramaťáci - mladší
Jak šlo vejce do světa
Vajíčko se s kamarády zvířátky vydalo do světa. Na své cestě se setkali s loupežníky a nakonec našli klidný domov.
Uvádí Volnočasový klub při ZŠ v Praze 5 - Řeporyjích.
15:00
Draco
Jerryho poslední směna ( Ach jo, to je zase den )
Pod záštitou organizace Mužů v červeno-černém si letos připravilo pozemské sdružení Oddíl Draco jedinečnou inscenaci nastiňující problémy každodenního života lidí a mimozemských tvorů na jedné planetě.
15:30
Dramaťáci
Malý princ
Dobrodružství Malého prince nejen na planetě Zemi.
Uvádí Volnočasový klub při ZŠ v Praze 5 - Řeporyjích.
17:00
Střední Arálie
( Po ) pletené zrcadlo
Zrcadlo, zrcadlo řekni mi,
Kdo je nejkrásnější na Zemi?
Každý z nás jistě touží býti odpovědí

Nicméně naše pohádkové záškodníky
Jiné otázky v hlavě svědí
Každý má své starosti.
Někdo neumí plavat, jiný perníku zas nemá dosti.

Však i zrcadlo vševědoucí někdy z cesty mluví.
Ptáte se proč? Kdo ví
Snad naše představení napoví.
18:00
Skarabeus V
A tak se stalo
Na počátku bylo Slovo a to Slovo bylo u boha a to Slovo byl bůh, To bylo na počátku u boha, pak Na počátku stvořil Bůh nebe a zemi. Proto nezapomeňme že bůh jenž všemohoucí jest umí dávat i brát, ale je milostiv...
18:30
Velké Arálie
Efektivní porada
Je už dva měsíce před divadelním festivalem. Velké Arálie ale ještě stále nemají napsané žádné představení, se kterým by tam mohli vystupovat. Vedoucí se proto schází v klubovně, aby naplánovali, co teda vlastně budou hrát. Ale jak to tak bývá, taková oddílová porada nakonec nikdy není tak efektivní, jak by si její unavení účastníci přáli...
19:30
Kdomělčas
Barunky
Jak prchavé jsou chvíle, kdy jsme skutečně sami sebou? Jsme vůbec každý sám sebou nebo se rozpouštíme jeden v druhém? Můžeme do druhého nahlédnout? Můžeme si zachovat tajemství? A jak by nás viděla Božena Němcová?

Známý čtrnáctkovský divadelní spolek přichází s nostalgickou komedií o čtyřech ženách, které si založily klub, aby na chvíli unikly svým životům.

Představení je přístupné od 15 let.
Představení trvá cca 120 minut a je s přestávkou.
14:00
Skarabeus M
Ticho
Kouzlo divadla je v tom, že jakmile si divák sundá kabát, odloží ho v šatně a usadí se na své místo, přestane myslet na své trable. Zapomene na chvíli na blížící se deadline, na to, jak se včera pohádal v práci, a všechnu pozornost věnuje jevišti. Co se ale stane, když se představení nerozjede tak, jak jsme zvyklí?
14:30
Malý Vpřed
Pátek třináctého
Pátek 13. vždycky znamená smůlu, v pátek 13. dubna byla zavražděna hraběnka Hauptvogelová. Ale co přesně se stalo? Co znamená ta vůně hořkých mandlí? A kdo hraběnku doopravdy zabil? Do řešení případu se pouští mrákotínský detektiv Albert Veselý, který si ale s řešením případu neví úplně rady. Ještě, že mu pod ruce koukají jeho děti…
15:00
UŠI-X
Čeněk
Sledujme trable Čeňka Floriána napříč jeho cestou vzdělávacím systémem, který k němu není příliš vlídný. Jak se s mnohdy odlišnými názory a očekáváními ostatních vypořádá?
16:00
Velký Vpřed
Dům č. 13
Dokážete si představit, jak lépe strávit pátek 13. než návštěvou domu č. 13? Navíc, když v něm podle místního plátku straší? Náctiletí influenceři z blízkého okolí také ne. TikTok už se třese, co tam asi objeví?
17:00
BETON
Jednou nohou v hrobě
Přemýšleli jste někdy nad tím, co by zesnulí řekli na náš dnešní svět? Co by si mysleli o našich technologiích, o našem chování, o naší době? Na jednom hřbitově v Praze se podle pověsti ten, kdo zemřel na Dušičky, může každý rok v tuto noc vrátit do světa živých. A právě letos se tam takhle udála prapodivná příhoda se zapomenutým telefonem...
Uvádí Banda energických, tvořivých, odhodlaných náctiletých - BETON.
19:30
Zakončení festivalu
Slavnostní galavečer s udílením diváckých cen Zlatý Čtrnác.